Schoolteam

Directeur

Dhr. Dirk Berghman

Directeur

dirk.berghman@arkorum.be


Kleuterafdeling

Greet Cools

Peuter en 1ste kleuter A

greetje.cools@arkorum.be

Laura Naessens

Ambulante leerkracht kleuter

laura.naessens@arkorum.be

Ann Lesage

Peuter en 1ste kleuter B

a.lesage@arkorum.be

Sophie Vanoverberghe

Zorg - Kleuterturnen -Beleidsondersteuning

sophie.vanoverberghe@arkorum.be
Hendi Dekimpe

Combiklas 2de - 3de kleuter A
hendi.dekimpe@arkorum.be

Joke Demeulenaere

Combiklas 2de - 3de kleuter B

joke.demeulenaere@arkorum.be

Cindy Verstraete

Combiklas 2de - 3de kleuter C

cindy.verstraete@arkorum.be

Elfie Feys

Kinderverzorgster

elfie.feys@arkorum.be


Lagere afdeling

Myriam Vuylsteke

1ste leerjaar

myriam.vuylsteke@arkorum.be

Ineke Coppé

1ste leerjaar en 2de leerjaar

ineke.coppe@arkorum.be

Tom De Coninck

2de leerjaar 

tom.deconinck@arkorum.be

Ingrid Heinkens

3de leerjaar
Beleidsondersteuning

ingrid.heinkens@arkorum.be

Veerle Verhaeghe

4de leerjaar

veerle.verhaeghe@arkorum.be

Ann Schelpe

5de leerjaar

ann.schelpe@arkorum.be

Willy Vancoillie

6de leerjaar (voormiddag)

willy.vancollie@arkorum.be

Shauny Lagae

6de leerjaar

shauny.lagae@arkorum.be

Maaike Vandromme

Ambulante leerkracht lager

maaike.vandromme@arkorum.be

Els Detailleur

Zorg
Ambulante leerkracht

els.detailleur@arkorum.be

Lara Vanderstraeten

Zorg
ad interim

lara.vanderstraeten@arkorum.be

Desirée Degryse

Bewegingsopvoeding

desiree.degryse@arkorum.be

Lien D'Hondt

Bewegingsopvoeding

lien.dhondt@arkorum.be


Administratief personeel

Carine Vandevyvere

 
Veronique Neyrinck  


Refterhulp

Pamela Vansteelandt  
Rika Reynaert  
Tessy Vanassche  
Caroline Lammers





 

Dorine Depoortere

 
Jo Santens  


Opvang

Brigitte Wyffels  
Pamela Vansteelandt  
Tessy Vanassche  


Poetspersoneel

Pamela Vansteelandt  


Preventie

Peter Callebert